На місці великого ринку Рівного хочуть збудувати багатоповерхівку (ФОТО)

Орендарі просять змінити цільове призначення

У Рівному хочуть «прибрати» ринок, який у народі називається «Динамо». Фірма-орендар «Укравтотехпром» просить дозволу в міста збудувати на місці кіосків з автозапчастинами – житлову багатоповерхівку.

Прохання фірми розглядали на комісії міськради з питань міського господарства, утім за нього не проголосували. Чому – пояснює голова комісії Назарій Поліщук:

Це нинішній ринок "Динамо", як він називається в народі. Це великий ринок, де продаються автозапчастини тощо і працює близько 200 людей. Я думаю, що недоречно забирати у них роботу.

Вже не вперше на комісіях розглядають ще одну земельну суперечку. Фірма «Ажур» хоче збудувати на Кавказькій, 32-Б замість гаражів – багатоповерхівку.

Мешканці місцевого ОСББ «Кавказький» категорично проти, адже для ще одного будинку там замало місця.

Голова ОСББ Олексій Хука щоразу приходить на розгляд питання про зміну цільового призначення, однак і цього разу розгляд вкотре перенесли через відсутність представників «Ажуру».

Загублено документи на Музичук

Загублено гаманець з документами на прізвище Музичук Андрій. Прохання повернути за винагороду.    

Знайдено самокат

В районі Лебединки знайдено дитячий самокат. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Загублено гаманець і документи

Напередодні в районі Чайки було загублено чоловічий гаманець з документами та посвідченням водія, виданими на прізвище ЛОХВИЧ ВАСИЛЬ ЙОСИПОВИЧ. Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень