Тіло чоловіка знайшли рятувальники на Рівненщині (ФОТО)

На місці пожежі

20 березня близько 2 ночі до Служби порятунку Рівненщини за номером «101» надійшло повідомлення про пожежу за адресою: місто Острог, провулок Древлянський.

Прибувши на місце виклику, рятувальники провели розвідку та встановили, що пожежа трапилася в літній кухні. На гасіння пожежі відразу подали вогнегасні засоби.

 

На місці пожежі рятувальники виявили тіло господаря 1957 року народження без ознак життя.

Лише близько 5 години ранку пожежу ліквідували. 

Вогонь знищив покрівлю, перекриття  господарської будівлі та  речі домашнього вжитку в приміщенні літньої кухні.

[media=139798][media=139796][media=139797]

Причину пожежі встановлюють фахівці.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень