На Майдані Незалежності юні спортсмени демонстрували свої вміння

У центрі міста відбулися показові виступи спортсменів

Відкритий олімпійський урок з нагоди дня фізичної культури і спорту відбувся у Рівному. На татамах у центрі міста показові виступи провели учні школи будокан. Юні хлопці та дівчата показували свою майстерність з боксу, кікбоксингу та боротьби. 

За словами начальника управління у справах сім’ї, молоді та спорту Сергія Шевчука, такі заходи проводять аби закликати Рівнян до ведення здорового способу життя:

- Найцінніше, що є в людини це здоров’я і знання. І саме ми сьогодні показуємо Олімпійські уроки з видів спорту. Все показали. Все зробили. Спортсменам і людям це сподобалось.

 

Також на Майдані були й присутні представники Клубу вболівальників Рівненського спідвею. Зокрема Голова організації Сергій Головня, розповів, що рівнян цього року очікує ще одне змагання з гаревого спорту яке відбудеться вже наступного місяця:

- 11 жовтня Клуб вболівальників Рівненського спідвею проводитимуть чергові змагання вже Європейського рівня. В турнірі прийматимуть участь, гонщики звісно окрім українських, і гонщики з закордону. Це представники Польщі, Чехії, Болгарії, Німеччини, Румунії і можливо Словаччини.

До слова,  День фізичної культури і спорту святкується з 1994 року. Відзначається свято щорічно і припадає на другу неділю вересня.

 

 

Загублено сумку з телефоном

В районі головного корпусу Водного університету загублено чоловічу чорну сумку на пояс з мобільним телефоном. Прохання повернути загублене за винагороду.    

Загублено документи на Романюк

  Загублено сумку з документами на прізвище Романюк Валерій. Велике прохання повернути документи за винагороду.      

Загублено документи на Музичук

Загублено гаманець з документами на прізвище Музичук Андрій. Прохання повернути за винагороду.    

Більше оголошень