У центрі Рівного майорить прапор Росії?

Прапори держав світу вивісили на майдані Незалежності з нагоди відзначення Дня Європи

На прапори звернула увагу рівнянка Лариса Міхай, сфотографувала їх. Це фото поширили у Фейсбук у спільноті Типове Рівне із запитанням: 

Хто зможе назвати країни, прапори яких розташовані у центрі нашого міста?

Користувачі соцмережі відразу звернули увагу на стяг з червоною, синьою та білою смугами. Адже такі ж кольори має прапор Росії. 

 

Втім, насправді, як ми з'ясували,

це прапор Словаччини, просто герб на ньому - з протилежної сторони полотнища. А поруч з цим прапором - також триколор, але Словенії. 

До речі, через те, що прапор загортається від вітру, герб не відразу можна розгледіти. Тож у декого з тих, хто нині прогулюється центром Рівного, виникає бажання залізти на флагшток і зняти полотнище, "бо російське". Одного з таких біля стягу зупинив, вказавши на поліцейських поруч, наш кореспондент.   

 

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень