На "Авангарді" розпочали демонтаж стільців

Сидіння будуть встановлені на інших секторах стадіону

У фан-секторі  на стадіоні «Авангард» сьогодні розпочався процес демонтажу пластикових сидінь. До виконання робіт долучилося і декілька представників фан-руху. Усі зняті з 19-го сектора стільці згодом будуть встановлені на інших секторах арени. Відповідно фанати на стадіоні вболіватимуть стоячи.

демонтаж стільців на

демонтаж стільців на

[media=45876]

До слова, рішення про демонтаж було прийняте за підсумком тристоронніх перемовин між керівництвом НК «Верес», стадіону «Авангард» та представниками рівненських ультрас. Крім того, сторони домовились про встановлення на фан-секторі огорожі.

Нагадаємо, Радіо Трек з'ясовував у Президента народного клубу Олексія Хахльова, якої шкоди у грошовому еквіваленті завдали ультрас.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень