На "Авангарді" розпочали демонтаж стільців

Сидіння будуть встановлені на інших секторах стадіону

У фан-секторі  на стадіоні «Авангард» сьогодні розпочався процес демонтажу пластикових сидінь. До виконання робіт долучилося і декілька представників фан-руху. Усі зняті з 19-го сектора стільці згодом будуть встановлені на інших секторах арени. Відповідно фанати на стадіоні вболіватимуть стоячи.

демонтаж стільців на "Авангарді"

демонтаж стільців на "Авангарді"

До слова, рішення про демонтаж було прийняте за підсумком тристоронніх перемовин між керівництвом НК «Верес», стадіону «Авангард» та представниками рівненських ультрас. Крім того, сторони домовились про встановлення на фан-секторі огорожі.

Нагадаємо, Радіо Трек з'ясовував у Президента народного клубу Олексія Хахльова, якої шкоди у грошовому еквіваленті завдали ультрас.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли посвідчення військового

На вулиці Шевченка у Рівному знайшли посвідчення військового. Документ виданий на ім'я Татаріна Бориса Петровича. За детальнішою інформацією варто звертатися за номером - 096 795 83 31

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

Більше оголошень