На АЕС України Міністерство пропонує майнити криптовалюту

Через кризу

Міністерство енергетики та захисту навколишнього середовища доручило Енергоатому вивчити можливість майнінгу криптовалют.

Про це йдеться у дорученні відомства, яке опублікував народний депутат фракції «Слуга народу» Гео Лерос.

Через виробництво надлишкової електроенергії виконувачка обов’язків міністра енергетики України Ольга Буславець доручила Енергоатому зменшити закупівлі ядерного палива для атомних електростанцій та розглянути можливість майнінгу криптовалют, аби знайти додаткові ринки збуту електроенергії, виробленої на АЕС:

«Опрацювати ... нормативні та технічні питання можливої реалізації проєктів з майнінгу криптовалют з метою забезпечення додаткових ринків збуту електроенергії, виробленої атомними електростанціями», — йдеться у листі.

Нардеп розкритикував дії відомства:

– Знищуючи атомну енергетику, чи не останню державну спадщину, яка залишилася в Україні, міністр енергетики пропонує засунути дешеву енергію АЕС хоч коту під хвіст, щоб не порушувати інтереси своїх спонсорів, і прямо пропонує Енергоатому майнити криптовалюту, а дорогу енергію продавати промисловості!

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ілона Радзівіл

Ілона Радзівіл

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Ключі

Знайдено ключі, на вулиці Вербовій у Рівному біля кафе «Любава». Поверну власнику +380680393490 [media=266598]

Знайдено собаку

Знайдено собаку в районі Басового Кута, порода вовкособ.  

Більше оголошень