На АЕС України Міністерство пропонує майнити криптовалюту

Через кризу

Міністерство енергетики та захисту навколишнього середовища доручило Енергоатому вивчити можливість майнінгу криптовалют.

Про це йдеться у дорученні відомства, яке опублікував народний депутат фракції «Слуга народу» Гео Лерос.

Через виробництво надлишкової електроенергії виконувачка обов’язків міністра енергетики України Ольга Буславець доручила Енергоатому зменшити закупівлі ядерного палива для атомних електростанцій та розглянути можливість майнінгу криптовалют, аби знайти додаткові ринки збуту електроенергії, виробленої на АЕС:

«Опрацювати ... нормативні та технічні питання можливої реалізації проєктів з майнінгу криптовалют з метою забезпечення додаткових ринків збуту електроенергії, виробленої атомними електростанціями», — йдеться у листі.

Нардеп розкритикував дії відомства:

– Знищуючи атомну енергетику, чи не останню державну спадщину, яка залишилася в Україні, міністр енергетики пропонує засунути дешеву енергію АЕС хоч коту під хвіст, щоб не порушувати інтереси своїх спонсорів, і прямо пропонує Енергоатому майнити криптовалюту, а дорогу енергію продавати промисловості!

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ілона Радзівіл

Ілона Радзівіл

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Федорчук

У Рівному на вул. Київська в районі Спорттоварів знайдено паспорт, на прізвище Федорчук Юрій. Власник може звертатися за номером

Знайдено посвідчення з інвалідності на прізвище Ющук

Знайдено посвідчення з інвалідності другої групи на імʼя Ющук Олександр Миколайович та банківську картку ПриватБанк.  

У центрі Рівного втратили документи та ключі

27 грудня 2023 року у центрі Рівного втратили паспорт, ідент. код, техпаспорт на автомобіль, посвідчення водія, службове посвідчення на ім’я Валентюк О. Г. та ключі. Власник втраченого просить повернути все за винагороду.

Більше оголошень