На жвавому перехресті у Рівному згорів світлофор. Уночі (ВІДЕО)

Але його міняють 

Через коротке замикання у Рівному згорів світлофор. Інцидент стався на перехресті вулиць Князя Володимира - Шухевича - Набережна.

Нині фахівці «Міськсвітла» замінюють 5 метрів кабельних мереж та встановлюють новий транспортний світлофор вартістю 13, 5 тисяч гривень.

Об'єкт планують увімкнути якнайшвидше, адже це жваве перехрестя, повідомила начальниця служби по обслуговуванню світлофорних об'єктів Оксана Пижик:

 - На камерах відеоспостереження ми побачили, що світлофор перестав працювати о 3 ночі. За 20 хв він загорівся, через коротке замикання. О 3:40 рятувальники вже все ліквідували.

 

Нині наша аварійна бригада ліквідовує наслідки, вже демонтували обгорілий світлофор. Встановлюємо новий транспортний світлофор і проводимо часткову заміну 5 м кабельних мереж.

 

Світлофор у нас був, кабелі ще замовимо і наступного тижня замінимо на тому перехресті усі мережі.

ОНОВЛЕНО 15.14. Світлофорний об'єкт уже працює ????

Згоріли також і дорожні знаки. Про це свідчать відео очевидців, які опубліковані у соцмережах. 

Нагадаємо, напередодні аварійні бригади «Міськсвітла» замінили мережу у світлофорах на перехресті Княгині Ольги та Степана Бандери.

 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ліна Захарова

Ліна Захарова

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень