На яких водоймах Рівненщини знову можна рибалити

Нерестова заборона частково завершилася

З 21 травня на річках області скінчилася нерестова заборона. Проте, як зазначають в облуправлінні Державного агентства рибного господарства, це не означає вседозволеність.

Зокрема, рибу дозволено ловити: з берега або човна, вудками всіх видів із загальною кількістю гачків не більше 5 на рибалку та спінінгом.

Крім цього, добова норма вилову риби на одну людину не повинна перевищувати 3 кг, а раків – 30 шт.

Водночас на озерах та водосховищах нерестова заборона триватиме до 10 червня, а в придаткових водах річок – до 30 червня ‼️

Рівненський рибоохоронний патруль розробив спеціальну інтерактивну карту основних місць нересту водних біоресурсів на території області. З нею можна ознайомитись за цим посиланням.

Радіо ТРЕК у Тelegram. Viber: 063-734-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень