На Волині через трагічну загибель однокласника учням заборонили виходити зі школи (ВІДЕО)

Підліток потонув

У Волинській області під час шкільної перерви під кригу провалився 13-річний хлопчик. Діти намагалися врятувати друга, а тоді покликали на допомогу перехожу. Потім перелякані школярі повернулися на уроки та нічого не розповіли вчителям про трагедію.

Діти побігли на річку під час великої перерви у школі

Трагедія сталася за 500 метрів від школи. Під час шкільної перерви діти прибігли на річку, щоб погратися. Під час цього під лід провалився 13-річний Олег. Його друзі спочатку самі намагалися врятувати хлопця, а згодом попросили про допомогу в перехожої. 

Згодом школярі повернулися на уроки, а жінка викликала рятувальників, оскільки самостійно не змогла витягнути хлопця. Тіло школяра водолази знайшли за кілометр від місця трагедії, оскільки його віднесло течією.

Діти нічого не розповіли про трагедію, бо сподівалися, що друга врятують

- Боялися комусь розповісти, бо бачили, що жіночка вже надає допомогу і подумали, що Олега врятують, а тому і прийшли на урок математики, - каже класний керівник Вікторія Наугольник.

Якраз саме того дня, за півтори години до трагедії, у школі рятувальники проводили відкритий урок про поведінку на воді.

Хлопчик був із багатодітної родини

Загиблий Олег був із багатодітної родини, у батьків лишилося ще 6 дітей. В школі кажуть, підліток зазвичай був спокійний, до ризикованих витівок не схильний. У поліції його смерть кваліфікують як нещасний випадок.

Зі школи – ні ногою

Керівниця управління з гуманітарних питань Володимирської міськради Оксана Бігун у коментарі «Суспільному» повідомила, що після трагедії видали наказ, яким заборонили відпускати дітей зі школи під час перерв.

Джерело: ТСН.19:30

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Знайдено собаку

Знайдено собаку в районі Басового Кута, порода вовкособ.  

Знайдено техпаспорт на прізвище Сергатюк

Сьогодні ввечері у ТРЦ «Екватор» у Рівному знайшли загублений технічний паспорт на автомобіль Gelly, який зареєстрований на Сергатюка Ігоря Борисовича. Знайдений документ передали у магазин «ANDRE TAN».

Знайдено спанієля

В районі с. Велика Омеляна знайдено собаку породи спанієль. Тому, хто загубив улюбленця, прохання зателефонувати:      

Більше оголошень