На велику квартиру не вистачить: яку компенсацію отримують ВПО на оренду у Рівному

Йдеться тільки про багатодітні сім'ї

Багатодітні родини з-поміж ВПО, які проживають у Рівному - можуть отримати компенсацію на оплату орендованого житла.

Відповідно до розпорядження міського голови, багатодітні родини можуть отримувати по тисячі гривень на кожного члена сім'ї на місяць.

Зауважимо, що допомогу не призначають, якщо сім'я не має укладеної угоди про оренду, або вже немає статусу ВПО у Рівному, або живуть у квартирі, власники якої отримують компенсацію на оплату комунальних послуг.

За призначенням допомоги необхідно звертатися до Департаменту соціального захисту населення.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

У Рівному знайшли студентський квиток

У Рівному, 1 жовтня, на тротуарі, між Басів Кутом і Щасливим, знайшли студентський квиток. Він належить Січкару Григорію , студенту НУВГП.   Власника просимо звернутись за номером:  +380667642577 — Людмила

Більше оголошень