

Це трапилося в Антополі
В Антополі на трасі Київ-Чоп неподалік Рівного сталася ДТП. Тут не розминулися два автомобілі, які внаслідок зіткнення влетіли у відбійник.
За попередньою інформацією 72-річний водій автомобіля «Fiat Doblo», житель Донеччини, не впорався з керуванням та допустив зіткнення із попутним автомобілем «Toyota RAV-4», який рухався лівою смугою під керуванням 43-річної киянки. Внаслідок ДТП обидва автомобілі виїхали за межі проїзної частини та врізалися у відбійник.
До лікарні із травмами різного ступеня доставили двох пасажирок «Fiat»: 48-ми і 74-річних жительок Донецької області.
Рятувальники ДСНС з метою недопущення виникнення загоряння відключили клеми акумуляторних батарей в обох машинах.
Усі обставини зіткнення наразі встановлюють правоохоронці.
Радіо Трек: НОВИНИ
Стосується кожного: які зміни відбудуться в Україні з 1 лютого
Курячі яйця в Україні будуть продавати по-новому: що зміниться
За яких умов українцям НЕ вручать повістку на вулиці: які документи потрібно при собі мати
Воєнний стан в Україні: які обставини дозволяють звільнитися зі служби
З ким дружить і кому довіряє свої секрети перша леді України Олена Зеленська (ФОТО)
На Луцькому кільці у Рівному - ДТП з маршрутним таксі (ФОТО)
Смертельна ДТП поблизу Рівного. Під колеса Suzuki потрапив літній чоловік
Аварійний день на Рівненщині: біля Покровського собору збили дівчину (ФОТО)
Деталі ДТП поблизу Костополя, в якій сьогодні загинули четверо осіб (ФОТО/ВІДЕО)
Наїзд на пішохода. ДТП сталася поблизу Рівного (ВІДЕО)
У Рівному знайдено номерний знак від автомобіля ВК3898СО. Якщо він ваш - телефонуйте:
11 січня 2023 у Рівному загубили ключ від автомобіля Merсedes. Прохання повернути за винагороду. Телефонуйте
На вулиці Дубенській у Рівному знайшли гаманець і посвідчення водія Марії Степанюк. Загублене хочуть повернути власниці.