На сміттєзвалищі біля Рівного знайшли вбитого чоловіка

До вбивства причетний його брат

Напередодні до поліції надійшло повідомлення про зникнення 54-річного чоловіка із села Колоденка Рівненського району. Сестра зниклого розповіла, що брата немає вже понад три тижні.

Слідчим вдалося з’ясувати, що до зникнення чоловіка може бути причетний його 53-річний брат, з яким неодноразово виникали конфлікти.

Тіло зниклого із ознаками насильницької смерті виявили на місцевому сміттєзвалищі, – повідомили у відділі комунікації поліції Рівненщини.

Правоохоронці з’ясували, що 19 червня чоловік привів свого брата на околицю села та завдав йому один удар ножем в область серця. Від отриманого поранення потерпілий помер на місці.

Відомо, що підозрюваний має психічні розлади. Для підтвердження цього слідчі призначили експертизи.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень