На Сарненщині вилучили печі для випалювання та 20 тонн деревного вугілля

Працювали нелегально

Під час санкціонованого огляду земельної ділянки сільськогосподарського призначення поблизу с. Масевичі Сарненського району було вилучено 5 бочок (печей) для випалювання деревного вугілля та близько 20 тонн вже готової продукції, фасованої у мішки.

Встановлено, що випалювання деревного вугілля на земельній ділянці здійснюється без необхідних дозволів на викиди в повітря. Не дотримані також вимоги пожежної безпеки. На момент перевірки у власника не було документів на піролізні печі, технічного паспорта на кожну бочку та сертифікату відповідності.

Усе виявлене вилучено. Встановлюється походження лісоматеріалів для незаконного виробництва, - повідомляє пресслужба Рівненської обласної прокуратури.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Світлана Федас

Світлана Федас

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень