На рівненському базарі подорожчали яйця (ЦІНИ/ФОТО)

Огляд цін на суботу 7 жовтня

У суботу, 7 жовтня, на рівненському базарі було мало кавунів і кукурудзи, зате вже привезли мандарини й апельсини.

Кавуни продавали за ціною 35 гривень за кілограм, кукурудзу - по 20 гривень за штуку. Мандарини - 120 гривень, апельсини та лимони по 80 гривень за кілограм.

Ціна на яйця зросла від 50 до 59 гривень за десяток.

 

Ціни на ринку

  • Виноград - 55-70 грн.
  • Слива 30-35 грн.
  • Яблука - 25 грн.
  • Помідори - 35-40 грн.
  • Огірки домашні - 60 грн, покручі по 40 грн.
  • Брокколі - 35 грн.
  • Цвітна капуста - 45 грн.
  • Кабачки - 30 грн.
  • Зелень - 20 грн за пучок.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Алексєєва Вікторія

Теги: ціни
Відкрити плей-лист

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

У Рівному знайшли студентський квиток

У Рівному, 1 жовтня, на тротуарі, між Басів Кутом і Щасливим, знайшли студентський квиток. Він належить Січкару Григорію , студенту НУВГП.   Власника просимо звернутись за номером:  +380667642577 — Людмила

Більше оголошень