На Рівненщину все частіше летять ракети з Білорусі, але «точка неповернення» з ними ще не пройдена - Коваль

На Рівненщині вже 5 об’єктів було обстріляно ракетами і більшість з них – з території Білорусі

На Рівненщину все частіше летять ракети з Білорусі, але «точка неповернення» з цією країною ще не пройдена.

На цьому наголосив начальник Рівненської обласної військової адміністрації Віталій Коваль в інтерв'ю для білоруського телеканалу «Белсат TV».

У Рівненській області вже 5 об’єктів було обстріляно ракетами і більшість з них – з території Білорусі. Загроза вторгнення з тієї сторони українського кордону залишається високою.

Ракети все частіше летять з Білорусі. Але наше завдання не робити прогнози - чи буде вторгнення, чи не буде.

 

Потрібно готуватися, чітко побудувати оборону області. Це і збройні сили, і територіальна оборона, і добровольчі загони при громадах.

 

Усі мають пройти правильний вишкіл, навчитися володіти зброєю,- розповів очільник Рівненської області.

На переконання Віталія Коваля, у прикордонних населених пунктах Білорусі точно немає бажання війни. Також відсутнє переконання, яке насаджує російська пропаганда, що «Україна - це неонацистська держава, яку потрібно від чогось звільнити».

Я сподіваюсь, що є таке розуміння в Мінську, Бресті, інших великих містах.

 

Важливо - ми ще не маємо такої «точки неповернення» з Республікою Білорусь, яка вже є з росією. Ми ще вчасно можемо зупинити той катастрофічний момент, коли хоч один білоруський солдат перейде через кордон з Україною.

 

Це буде фатальна помилка для Білорусі, - заявив начальник Рівненської ОВА.

Віталій Коваль додав, що область готова до можливих інсинуацій на білоруському кордоні. Але все ж розраховуємо на свідомість мешканців прикордонних населених пунктів Білорусі. На свідомість матерів білоруських солдатів, які не допустять, аби їхні земляки, їхні сини були втягнуті в чужу війну.

Нагадаємо, «Белсат TV» - незалежний білоруськомовний телеканал, який веде мовлення з Польщі. Він створений з ініціативи й за підтримки МЗС Польщі та громадського польського телебачення.

Джерело: фб-сторінка Рівненської військової адміністрації

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Діана Білоус

Діана Білоус

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень