На Рівненщину приїхав відомий ведучий, аби навчитися готувати особливі страви (ВІДЕО)

Я в захваті, — каже Грубич

Відомий український ведучий Костянтин Грубич побував на Рівненщині. Він кілька днів провів у Радивилівській та Повчанській тергромадах, що на Дубенщині. Там відомий журналіст і кухар вивчав автентичні рецепти, які притаманні нашому краю. 

Зокрема. місцеві мешканці показали ведучому сакральний процес випікання великодніх пасок, а також поділилися секретом заготівлі березового соку з ячменем. 

Про це Костянтин Грубич опублікував допис на своїй сторінці у Фейсбуці. Незабаром відеосюжет про його мандрівку на Рівненщину можна буде побачити на телеекранах, адже знімальна група готує ролик до Великодня.

А от побачити процес заготівлі соку можна вже:

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Знайдено номерний знак автомобіля

Знайдено номерний знак ВК2357ВО Хто загубив, звертатися (096)-150-7002

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Більше оголошень