На Рівненщині зупинили ЗІЛ із краденою деревиною: Що загрожує дроворубу

Незаконну деревину вилучили

«Чорного» лісоруба спіймали на Острожчині.

В селі Оженин поліцейські зупинили ЗІЛ, який перевозив зрізані дерева без відповідного маркування.

65-річний місцевий житель розповів, що документів на дерева він не має, повідомляє відділ комунікації поліції Рівненщини.

Кримінальне правопорушення слідчі задокументували, а ЗІЛ із метровими колодами осики вилучили. Також слідчі встановлюють місце незаконної порубки.  

Жителю Оженина може загрожувати мінімум штраф від 1700 до 25500 грн, а максимум — позбавлення волі на строк до трьох років.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли пенсійне посвідчення на прізвище Резімова

У Рівному поряд з кафе "Fortissimo" знайдено пенсійне посвідчення, на ім'я Ремізова Віра Олексіївна За деталями звертайтесь за номером: +380964330774

У Рівному загубилася собака Луна

У Рівному шукають вівчарку по кличці Луна. Зелений ошийник, зникла в районі Боярки 5 лютого. Номери власників: 0969732925

У Рівному шукають власників загублених ключів

Біля магазина «Копійка» на розі вулиць Грушевського та Гайдамацької (колишня Струтинської) знайшли ключі. Телефонувати за номером: 0689097415

Більше оголошень