На Рівненщині зникла 16-річна дівчина. Мати б'є на сполох (ФОТО)

Родина зниклої — ВПО із Дніпропетровської області

Поліцейські та рідні розшукують 16-річну жительку Рівненського району. 

Із заявою про зникнення доньки до поліції звернулася 42-річна жителька села Великі Межиричі Рівненського району.

Вурсал Катерина Андріївна, 14.04.2006 р.н.

Родина зниклої — ВПО із Дніпропетровської області. Дівчина мала намір їхати у місто Марганець — додому. Втім, наразі її місцеперебування невідоме.

Наразі поліцейські встановили, що дівчина може перебувати на території сусідньої Львівської області.

Прикмети: зріст 164 см, волосся русяве — коротке, очі карі.

Була одягнута у чорну чоловічу курточку, світлі бежеві спортивні штани чорні черевики. При собі мала рюкзак чорного кольору.

Тих, кому відома будь-яка інформація про можливе місцезнаходження неповнолітньої, просять повідомити за номерами телефонів (0362) 679-290, 0686771234, 0683514412 або 102.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Діана Білоус

Діана Білоус

Відкрити плей-лист

Загублене службове посвідчення прокурора

Загублене службове посвідчення прокурора видане на імʼя Ваколюк Юлії Олександрівни. Прошу вважати недійсним.

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

Більше оголошень