На Рівненщині вперше за багато років був найвищий рівень захворюваності на грип

Скільки людей хворіло щодня

Вперше за чверть століття на Рівненщині зафіксували найвищий рівень захворюваності на грип. 

Цьогорічний епідемічний сезон перевищив попередній на 30%, повідомив  керівник Рівненського обласного центру контролю та профілактики хвороб Роман Сафонов.

За його словами, якщо до перевищення порогу в області хворіло не більше тисячі людей на день, то у другу хвилю цього року хворих було на тисячу більше.

Від ускладнень хвороб в області померло 25 людей, 23 з них – хворіли на коронавірус.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли ключі

У Рівному на вулиці Київській знайшли ключі. А саме на зупинці біля автосалону, навпроти гуртожитку. Власників просимо звернутись за номером: +380972042103 — Юлія 

Загублено посвідчення

4 січня було загублено посвідчення дитини з багатодітної сім'ї, район парк Шевченка, вул. Княгині Ольги, Степана Бандери. Посвідчення на прізвище Андрійчук Богуслава. Хто знайшов, звертатися +380966597902

Загублене службове посвідчення прокурора

Загублене службове посвідчення прокурора видане на імʼя Ваколюк Юлії Олександрівни. Прошу вважати недійсним.

Більше оголошень