На Рівненщині виявили порушення заборони риболовлі

Заборона діє вже понад місяць

Порушення правил риболовлі зафіксували на Рівненщині.

На зимувальних ямах  річки Горинь, попри заборону, ловили карасів сріблястих. Фахівці Держекоінспекції поліського округу повідомили, що на порушника склали адмінпротокол. Справу готуються передати до суду для вирішення питання щодо накладення на зловмисника штрафу.

Нагадаємо, з 1 листопада в Україні, й на Рівненщині зокрема, діє заборона на вилов риби в зимувальних ямах. Рибалкам радять бути обачними й заздалегідь дізнаватися, де риболовля заборонена.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень