На Рівненщині у BMW знайшли мішок маку (ФОТО)

Під час перевірки на блокпосту

Фото поліції
Фото поліції

На блокпосту у Вараському районі зупинили 24-річного водія BMW, який, як з’ясувалося згодом, віз заборонені рослини.

У відділі комунікації поліції Рівненщини повідомили, що пасажир легковика помітно нервував, тож правоохоронці вирішили перевірити автівку.

У багажнику поліцейські виявили мішок із рослинами маку. Пасажир розповів, що мак нарвав на полі, а для яких потреб — не пояснив. Кермувальник BMW, запевняв, що підвозив попутника, вміст багажу якого йому був невідомий.

Щоб усе залагодити, водій автівки запропонував правоохоронцям 1000 грн хабаря. На місце викликали слідчих.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

Загублено документи

Загублено гаманець із документами. Усередині — пенсійне посвідчення, картка «Рівнянина» та банківські картки на ім’я Соловей Олександр Миколайович. Документи втрачені 23 червня. Якщо хтось знайшов або має будь-яку інформацію щодо його місцезнаходження, телефонуйте за номером: 050-43-50-103  

Знайдено номерний знак автомобіля

Знайдено номерний знак ВК2357ВО Хто загубив, звертатися (096)-150-7002

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Більше оголошень