Представлялися військовими та за гроші обіцяли звільнити рідних з полону: На Рівненщині судитимуть шахраїв

 Як не потрапити у пастку недоброзичливців

На Рівненщині судитимуть групу шахраїв, які, відбуваючи покарання у виправній колонії, вирішили заробити. За даними Радіо Трек, йдеться про засуджених Катеринівської колонії.

Вони телефонували рідним військовослужбовців, які вважаються безвісти зниклими або перебувають в полоні, та за певну винагороду обіцяли надати про них інформацію чи посприяти у звільненні з полону. Суми винагороди коливалися від 3000 до 30 000 тисяч гривень.

 

Частину суми як завдаток вони просили скинути на карту, решту – після «звільнення». Як тільки отримували кошти на рахунки, шахраї блокували потерпілих та змінювали номери телефонів, повідомили у відділі комунікації поліції Рівненщини.

Щоб не потрапити у пастку шахраїв у поліції області радять:

  • не надавати персональну інформацію військовослужбовців неперевіреним особам;
  • не переказувати гроші особам, зокрема й тим, які представляються представниками силових та правоохоронних структур «за пришвидшення» повернення близької людини з полону.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai. Якщо документи ваші - телефонуйте 

У Рівному знайдено окуляри та телефон

У Рівному, на вул. Відінська, 39 біля М'ясомаркета/ біля АТБ знайдено  окуляри  та телефон. Знайдене передали продавцям на касу магазину 

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Більше оголошень