На Рівненщині поліцейські розшукали дитину, яка загубилася у лісі: пішла ягоди збирати (ВІДЕО\ФОТО)

Чорницю знайшла в лісі, а батьків загубила

У Сарненському районі 8-річна дівчинка відійшла від рідних під час збору ягід та зникла. Спочатку її намагалися розшукати самостійно. Однак, коли пошуки результатів не дали — звернулися до поліції.

Правоохоронці разом із селянами прочісували навколишню місцину й орієнтовно за годину дівчинку вдалося знайти. Вона вийшла до людей, які збирали чорниці. Ті  натомість привели її до дільничного та лісівників, які були неподалік, - повідомляють правоохоронці

Як з’ясували поліцейські, восьмирічна дівчинка була у лісі разом із батьками та сестрою. Діти відійшли від дорослих трохи далі. Невдовзі старша сестричка сказала молодшій повертатися до батьків, однак дорогу до них дитина так і не знайшла. Понад п’ять годин вона блукала лісом,  доки не почула, що поряд є люди.

Поліцейські та лісівники привезли дитину до місця проживання та передали схвильованим батькам.

Аби відволікти дівчинку від хвилювання, яке їй довелось пережити,  поліцейські пригостили дитину солодощами та подарували ляльку.  

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Василюта

Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а 

Загублено документи Скібінський/Скібінська

Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.  

Знайдено автомобільні номера

  Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК

Більше оголошень