На Рівненщині поліцейські розшукали дитину, яка загубилася у лісі: пішла ягоди збирати (ВІДЕО\ФОТО)

Чорницю знайшла в лісі, а батьків загубила

У Сарненському районі 8-річна дівчинка відійшла від рідних під час збору ягід та зникла. Спочатку її намагалися розшукати самостійно. Однак, коли пошуки результатів не дали — звернулися до поліції.

Правоохоронці разом із селянами прочісували навколишню місцину й орієнтовно за годину дівчинку вдалося знайти. Вона вийшла до людей, які збирали чорниці. Ті  натомість привели її до дільничного та лісівників, які були неподалік, - повідомляють правоохоронці

Як з’ясували поліцейські, восьмирічна дівчинка була у лісі разом із батьками та сестрою. Діти відійшли від дорослих трохи далі. Невдовзі старша сестричка сказала молодшій повертатися до батьків, однак дорогу до них дитина так і не знайшла. Понад п’ять годин вона блукала лісом,  доки не почула, що поряд є люди.

Поліцейські та лісівники привезли дитину до місця проживання та передали схвильованим батькам.

Аби відволікти дівчинку від хвилювання, яке їй довелось пережити,  поліцейські пригостили дитину солодощами та подарували ляльку.  

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Людмила Шуляка-Владика

Людмила Шуляка-Владика

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень