На Рівненщині депутат міської ради погорів на хабарі

А брався вплинути на прийняття рішення

На Рівненщині правоохоронці викрили 37-річного керівника відділу містобудування та архітектури, а водночас і депутата однієї з міських рад, на отриманні неправомірної вигоди.

Службовець пообіцяв підприємиці вплинути на голову міської ради щодо прийняття позитивного рішення та надання дозволу на розміщення мобільної кав’ярні, видачі паспорта прив’язки, а також підписання договору строкового сервітуту земельної ділянки, – повідомляють правоохоронці.

Відомо, що за такі «послуги» посадовець просив фінансову винагороду. Її необхідно було перерахувати на банківський рахунок однієї з фізичних осіб.

Після оформлення документації отримав від підприємиці неправомірну вигоду у розмірі 8500 гривень через карткові рахунки інших осіб.

Прокуратура Рівненської області повідомила посадовцю про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого  ч. 2 ст. 369-2 КК України.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Оксана Пицька

Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень