На Рівненщині – «помаранчевий» рівень небезпечності

Через шквальний вітер

Циклон Willy з атмосферними фронтами завтра, 21 лютого, «хазяйнуватиме» в Україні.

Тож повсюди очікуються дощі та мокрий сніг. Впродовж дня стовпчики термометрів коливатимуться від +3 до +9 градусів тепла, на Півдні та Заході місцями буде до +10....+13 градусів, повідомила синоптик Наталка Діденко.

Через вплив циклону в багатьох областях України буде дуже вітряно. Пориви вітру досягатимуть 15-20 м/с і більше. Так, на Рівненщині синоптики обласного гідрометцентру прогнозують пориви північно-західного вітру до 25-28 м/с. Це «помаранчевий» рівень небезпечності.

Варто зауважити, що сильний вітер на Рівненщині прогнозують з сьогоднішнього до завтрашнього вечора, тобто на добу.

Крім вітру, очікуються також опади у вигляді снігу та дощу. Температура повітря буде на рівні -2...+3 градусів вночі та до +3...+8 градусів вдень.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

У Рівному знайшли студентський квиток

У Рівному, 1 жовтня, на тротуарі, між Басів Кутом і Щасливим, знайшли студентський квиток. Він належить Січкару Григорію , студенту НУВГП.   Власника просимо звернутись за номером:  +380667642577 — Людмила

Більше оголошень