На ремонт Дюймовочки грошей не дали. Де зараз деталі відомого у Рівному фонтану

Про це розповіли в об’єднанні парків

Фото - zruchno.travel
Фото - zruchno.travel

На реконструкцію каскаду фонтанів та на капітальний ремонт Дюймовочки, що у рівненському парку Шевченка, грошей не дали.

Про це виданню «Рівне вечірнє» повідомив заступник директора об’єднання парків Андрій Киселюк. Він розповів, що на виготовлення проєктно-кошторисної документації з реконструкції каскаду фонтанів та капітального ремонту Дюймовочки потрібно 4 мільйони 400 тисяч гривень.

Ці витрати належать до капітальних видатків, однак депутати Рівнеради не проголосували за виділення коштів.

– Тож поки що «Дюймовочка» з пелюстками зберігається на господарському дворі парку. Ми ж прибрали сміття і воду з чаш, обрізали аварійні дерева по лінії каскаду.

 

До реконструкції все готове. Маємо надію, що депутати все ж проголосують за фінансування ремонту важливої споруди для рівнян, – розповів Андрій Киселюк.

До речі, у парку Шевченка вже працюють атракціони. Вони пройшли перевірку і придатні для експлуатації. Щоправда, керівництво парку порушило питання про заміну колеса огляду. Однак, це коштує близько 400 тис. євро і у міському бюджеті таку суму не можуть знайти.

Крім того, в парку планують завершити вкладання доріжок бруківкою та заасфальтувати із заміною бордюрів. Також облаштують пандуси, проведуть ремонт підпірних стінок та замінять аварійні сходи.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Загубився великий папуга

Сьогодні зранку в районі Пивзаводу у Рівному загубився ожереловий великий папуга зеленого кольору.

Знайдено карту поляка на прізвище Petrychenko

[media=238993] В районі Боярки у Рівному знайдено карту поляка, на ім'я Petryczenko Andrzej (Petrychenko Andrii) 2003 р.н.

Більше оголошень