На півдні Рівненщини у домашнього собаки виявили сказ: Які села опинилися під загрозою

У переліку 11 сіл

Фото ілюстративне, з відкритих джерел
Фото ілюстративне, з відкритих джерел

У селі Іванківці, що на Дубенщині, домашній собака помер від сказу, діагноз підтвердили лабораторно.

Про це повідомили у Дубенській РДА.

У зв'язку з виявленим випадком сказу, до загрозливої зони увійшли такі села: Перемилівка, Мошків, Косареве, Лукарівка, Новоселівка, Радів, Кораблище, Гончариха та Улянівка Млинівської громади, а також Дядьковичі й Сатиїв Варковицької тергромади. 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

Загублене службове посвідчення прокурора

Загублене службове посвідчення прокурора видане на імʼя Ваколюк Юлії Олександрівни. Прошу вважати недійсним.

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

Більше оголошень