На період дії воєнного стану скасують ще один штраф

Скасують штрафи за прострочення фінансової звітності на час війни

 Фото ілюстративне, з мережі
Фото ілюстративне, з мережі

Верховна Рада прийняла за основу законопроєкт, що звільнить від відповідальності за порушення строків оприлюднення фінансової звітності у період дії воєнного стану або стану війни. 

Відповідний законопроєкт «Про внесення змін до закону «Про захист інтересів суб’єктів подання звітності та інших документів у період дії воєнного стану або стану війни» (№7378) підтримано, про що свідчать дані на сайті парламенту.

Хочуть на час дії воєнного стану та на три місяці після нього скасувати відповідальність за порушення строків оприлюднення фінансової звітності, аудиторських звітів та інших обов’язкових для публікації документів.

Зазначається, що юридичні особи мають оприлюднити таку звітність протягом трьох місяців після припинення чи скасування воєнного стану або стану війни.

Джерело: Agronews

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Федорчук

У Рівному на вул. Київська в районі Спорттоварів знайдено паспорт, на прізвище Федорчук Юрій. Власник може звертатися за номером

Знайдено посвідчення з інвалідності на прізвище Ющук

Знайдено посвідчення з інвалідності другої групи на імʼя Ющук Олександр Миколайович та банківську картку ПриватБанк.  

У центрі Рівного втратили документи та ключі

27 грудня 2023 року у центрі Рівного втратили паспорт, ідент. код, техпаспорт на автомобіль, посвідчення водія, службове посвідчення на ім’я Валентюк О. Г. та ключі. Власник втраченого просить повернути все за винагороду.

Більше оголошень