На Острожчині чоловіка облили бензином та підпалили

У нього 70% опіків тіла

Сьогодні, 1 вересня, о 12:39 на лінію 103 надійшов виклик про те, що у с. Оженин, що на Острожчині, потребує допомоги чоловік з опіками. Про це повідомили медики.

За вказаною адресою прибула фельдшерська бригада Острозької підстанції ШМД.

Пацієнт (орієнтовно 30 років) був у свідомості. За його словами, невідомі особи облили його бензином та підпалили.

Площина опікової поверхні тіла 70%.

Бригада «швидкої» надала необхідну медичну допомогу відповідно до протоколу. Пацієнта у важкому стані госпіталізовано до Рівненської обласної клінічної лікарні. Про подію повідомлено поліцейським.

Попередньо на місці події правоохоронці з’ясували, що у будинку між двома чоловіками нібито стався конфлікт, унаслідок якого опіки орієнтовно 70% поверхні тіла отримав 32-річний племінник заявника.

Потерпілого у стані шоку доставили до обласної клінічної лікарні. 

На місці події працює керівництво та слідчо-оперативна група відділення поліції №3 (м. Острог) Рівненського районного управління поліції. Усі обставини встановлюють, вирішують питання про правову кваліфікацію події. 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Діана Білоус

Діана Білоус

Відкрити плей-лист

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

У Рівному знайшли ключі

У Рівному на вулиці Київській знайшли ключі. А саме на зупинці біля автосалону, навпроти гуртожитку. Власників просимо звернутись за номером: +380972042103 — Юлія  ОНОВЛЕНО: власник ключів знайшовся!

Загублено посвідчення

4 січня було загублено посвідчення дитини з багатодітної сім'ї, район парк Шевченка, вул. Княгині Ольги, Степана Бандери. Посвідчення на прізвище Андрійчук Богуслава. Хто знайшов, звертатися +380966597902

Більше оголошень