На очах сльози щастя: маленька Дана Прадунець ОТРИМАЄ укол, який врятує її життя

Дівчинка виграла укол в лотереї від компанії-виробника

1-річна Дана Прадунець з Клеваня Рівненського району, яка понад пів року бореться зі спінальною м'язовою атрофією, отримала укол, який врятує її життя.

Про це у мережі Facebook повідомила мама дівчинки.

Дорога наша незліченна родина, ми нарешті промовляємо ці заповітні слова: НАШ ЗБІР ЗАКРИТО!

 

Ми досі не можемо ще повірити у це. На очах сльози щастя і безмежне відчуття подяки кожному з Вас. Наш бій за життя проти СМА завершено перемогою, – написала Ірина Прадунець.

Вона зауважила, що кошти на препарат не встигли зібрати, але Дануся виграла укол в лотереї від компанії-виробника «Новартіс».

Ми низько вклоняємося всім незалежно від того, якого розміру була ваша допомога! Чи фінансова вона була чи навіть просто репост, чи спочатку збору ви приєдналися до нас чи нещодавно, – пише мама Дани.

Ірина Прадунець зауважила, що усі кошти, які залишаться у родини, розподілять між декількома дітками зі СМА, як і обіцяли. Однак зроблять це вже після того, як дівчинка отримає довгоочікуваний укол життя.

Скільки часу все займе ми звісно не знаємо, але дуже сподіваємося, що і Дануся зможе швидше отримати укол і наша допомога буде швидшою, бо ми розуміємо, що час – найзапекліший ворог СМА, – додала мама дівчинки. 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень