На Млинівській у Рівному багато поліції. Що це було?

Громадян закликають зберігати спокій

Поліцейські у Рівному проводять спеціальні навчання.

За легендою сьогодні, 19 травня, близько 07:10 двоє невідомих осіб зі зброєю на вулиці Млинівській в Рівному заволоділи сумкою чоловіка, в якій було 100 тисяч доларів США.

 

Під час нападу потерпілого було поранено.

Аби затримати зловмисників, поліція ввела і дію спеціальну поліцейську операцію.

Відомо, що на цю мить відпрацювання ситуації на Млинівській уже на завершальній стадії. Там наразі ліквідовують наслідки ДТП, яка не пов’язана з навчаннями.

А під час навчань правоохоронці відпрацювали алгоритм та перевірили злагодженість дій усіх підрозділів поліції під час вчинення тяжких чи особливо тяжких злочинів, захоплення заручників чи будівель.

Радіо ТРЕК у Telegram. Viber: 063-734-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Загублене службове посвідчення прокурора

Загублене службове посвідчення прокурора видане на імʼя Ваколюк Юлії Олександрівни. Прошу вважати недійсним.

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

Більше оголошень