На кордоні з Білоруссю зміцнюють лінії оборони, - МВС (ВІДЕО)

Посилюють кордон

Фото - МВС
Фото - МВС

Україна посилює оборону на кордоні з Білоруссю. 

Про це повідомив заступник міністра внутрішніх справ України Ігор Бондаренко в ході інспекції ділянки державного кордону з Республікою Білорусь. 

Під час візиту він перевірив, наскільки підрозділи готові до того, щоб надати відсіч потенційно можливій агресії з території РБ.

 — Міністром внутрішніх справ визначається та постійно здійснюється завдання щодо оперативного з’ясування в місцях дислокації потреб відповідних підрозділів системи МВС та негайного їх вирішення. Це і є основною метою наших робочих поїздок — вивчення ситуації на місці та з’ясування потреб, — зазначив Ігор Бондаренко.

Держприкордонслужба активно будує фортифікаційні споруди, структурні підрозділи посилюють вогневою компонентою. Це зміцнює лінії оборони України.

Як розповів Заступник Голови Держприкордонслужби генерал-майор Сергій Сердюк, країна й далі нарощує можливості щодо відбиття ймовірного нападу ворога зі сторони Білорусі.

— Прикордонники максимально докладають зусиль для того, щоби наша країна була захищена починаючи з кордону. 

Джерело: МВС

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Дума Марія

Дума Марія

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень