На кохання, щастя та здоров'я: Які ритуали проводять в День осіннього рівнодення

Коли відзначатимуть цей день

Завтра, 23 вересня, настане День осіннього рівнодення – астрономічний початок осені.

У цю дату день і ніч триватимуть однаково, а вже наступного дня ніч стане трохи довшою. В День осіннього рівнодення різні обряди, наприклад любовні, на здоров’я та щастя.

Любовні обряди

Завтра самотні люди можуть провести ритуал для пошуку своєї половинки. Для цього в ліжко потрібно покласти ще одну подушку і ковдру, а у ванній в стакан із зубною щіткою поставити ще одну.

Ритуали з вогнем

Вогонь – особлива стихія осені. Наші предки вірили, що багаття, запалене в цей день, має особливу енергію. Щоб залишити позаду все погане у житті, запишіть на листок те, що вас турбує, і спаліть його.  

Обряд на молодість і красу

З самого ранку після пробудження прийміть душ. Протягом дня частіше вмивайтеся. У цей день вода наділяє людей силою, жінкам приносить дівочу красу. Особливо корисно буде вмитися водою з колодязя або природного джерела.

Обряд оновлення в день осіннього рівнодення

День осіннього рівнодення – це день оновлення і початку нового життя. Позбавтеся старих і зламаних речей, винесіть з дому непотрібний одяг. Відпустіть всі старі образи. Не ображайтеся на близьких і не ображайте їх самі. Це прекрасна пора для нових придбань і покупок.

Джерело: УНІАН

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень