На Херсонщині загинув 42-річний керівник вибухотехнічної служби з Дубна

У правоохоронця залишилися двоє синів

На Рівненщині прощатимуться з керівником вибухотехнічної служби Херсонської області

Живим коридором Олександра Козюру зустрічатимуть завтра, 29 жовтня, у місті Дубно, де проживають його батьки. Прощання відбудеться на майдані Незалежності, що у центрі міста.

42-річний поліцейський загинув 26 жовтня, проводячи розмінування на Херсонщині під час спроби знешкодити вибухонебезпечний предмет.

Олександр родом із Дубна та свого часу очолював колектив вибухотехнічної служби при Рівненському НДЕКЦ.

У правоохоронця залишилися дружина та двоє малолітніх синів, віком 5 і 10 років

Джерело: Поліція Рівненської області

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Діана Білоус

Діана Білоус

Відкрити плей-лист

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

У Рівному знайшли студентський квиток

У Рівному, 1 жовтня, на тротуарі, між Басів Кутом і Щасливим, знайшли студентський квиток. Він належить Січкару Григорію , студенту НУВГП.   Власника просимо звернутись за номером:  +380667642577 — Людмила

Більше оголошень