На хабарі у Рівному затримали керівника філії «Військторгсервісу»

Кажуть, «через систематичні корупційні правопорушення»

Фото з місця події. Джерело - Суспільне
Фото з місця події. Джерело - Суспільне

У Рівному на хабарі затримали керівника рівненського відділу львівської філії «Військторгсервісу». Про це Суспільному повідомило достовірне джерело у правоохоронних органах.

Сьогодні вранці правоохоронці працювали на вулиці Дубенській неподалік кафе «Зірочка». За інформацією джерела, посадовця затримали «через систематичні корупційні правопорушення».

За офіційним підтвердженням журналісти звернулися до правоохоронних органів. У Спеціалізованій прокуратурі у військовій і оборонній сфері Західного регіону факт слідчих дій підтвердили:

– Зараз тривають першочергові слідчі дії, деталі ми повідомимо згодом, - наголосила речниця Юлія Галущак.

Додамо, що за даними з офіційного сайту, концерн «Військторгсервіс» є державним господарським об’єднанням, заснованим на державній власності і перебуває у функціональному управлінні Головного управління майна та ресурсів Міноборони.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Богдана Карц

Богдана Карц

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Загубився великий папуга

Сьогодні зранку в районі Пивзаводу у Рівному загубився ожереловий великий папуга зеленого кольору.

Більше оголошень