На дітей дивитись... через вікно: у МОЗ оприлюднили правила святкування новорічних ранків

Участь у святі можуть брати тільки працівники закладу освіти


Новорічні ранки дозволяється проводити лише у класах без глядачів та аніматорів. Про це повідомляє пресслужба МОЗ. Такі правила встановлені зниження ризику інфікування коронавірусом в дитячих колективах.

У МОЗ наголосили, що якщо дитина не хоче брати участь у святі без батьків чи інших членів сім'ї, не варто її змушувати, бажано просто все послідовно роз'яснити.

 - Участь у святі можуть брати лише працівники навчального закладу. Запрошувати аніматорів, акторів та інших людей, які б розважали дітей та брали участь у святі не дозволяється, - повідомили у МОЗ.

Якщо дитина хвора - їй теж зась до дитячого колективу, зазначають у МОЗ:

-  Важливо, якщо ж у дитини будь-які симптоми гострого респіраторного  захворювання, краще залишити її вдома з турботою про здоров'я та подальшим зверненням за медичною допомогою. У випадку, якщо дитина засмутилась, що пропускає свято, вдома також можна влаштувати міні святкування в ігровій формі, - резюмували у міністертсві. 

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ліна Захарова

Ліна Захарова

Знайдено собаку

Знайдено собаку в районі Басового Кута, порода вовкособ.  

Знайдено техпаспорт на прізвище Сергатюк

Сьогодні ввечері у ТРЦ «Екватор» у Рівному знайшли загублений технічний паспорт на автомобіль Gelly, який зареєстрований на Сергатюка Ігоря Борисовича. Знайдений документ передали у магазин «ANDRE TAN».

Знайдено спанієля

В районі с. Велика Омеляна знайдено собаку породи спанієль. Тому, хто загубив улюбленця, прохання зателефонувати:      

Більше оголошень