На черзі ґудзики: Таліби хочуть вимінювати російську нафту на родзинки

Співпрацювати з терористами можуть тільки терористи

Фото ілюстративне, з мережі
Фото ілюстративне, з мережі

Афганістан запропонував росії бартер: обмінювати нафту на родзинки та лікарські трави.

Глава мінпромторгу Афганістану Нуріддін Азізі назвав росію «дружньою країною». Він хотів би підписати з оркостаном угоду про імпорт нафти й нафтопродуктів.

Усього Афганістану необхідно 4 млн тонн нафти, проте не всю нафту вони планують купити у росії - частину вони вже закуповують у сусідніх країнах.

Як уточнив Азізі, Кабул не пропонує за нафту грошей - але готовий запропонувати розплатитися за паливо корисними копалинами, сухофруктами та лікарськими травами.

- Зараз ми можемо надати Росії якісь свої корисні копалини в обмін на імпорт із Росії, зокрема на продукти та енергоресурси з Росії. Крім цього, у нас є, наприклад, сухофрукти, родзинки та лікарські трави, – повідомив міністр.

Він зазначив, що зараз на лікарські трави (не уточнюючи, які саме) досить високі ціни. Азізі вважає, що для бартерної угоди з росією такий варіант підходить:

- Ми можемо постачати сировину на російські фабрики, як це ми вже робимо зараз із Китаєм, - зазначив Азізі.

Джерело: Obozrevatel

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень