

Крокодила помітили, коли той їв качку
«Надійшла інформація від місцевих органів влади про те, що двоє відпочивальників бачили крокодила у водоймі, яка утворилася на місці колишнього піщаного кар’єру», - повідомив Укрінформу заступник начальника відділу комунікації ГУ НП в Херсонській області Віталій Байдаров.
За словами Байдарова, місце, де бачили крокодила – озеро, що заросло очеретом. Очевидці розповіли, що коли вони помітили крокодила, той їв качку.
Правоохоронці оглянули озеро і виявили, що з води стирчить морда крокодила. Довжина тварини – близько півтора метра. Поки крокодила витягували з водойми, він помер.
Чому загинув крокодил — встановлять ветеринари. Ніхто не знає, як він туди потрапив та скільки пролежав у тій водоймі, — сказала речниця.
У поліції зазначили, що до них не зверталися через зникнення крокодила. Причини інциденту з'ясовуватимуть ветеринари та правоохоронці.
Джерело: Укрінформ
Радіо Трек: НОВИНИ
Стосується всіх, хто має Приват24 і карточки: важлива зміна в доступі до власного рахунку
Світла смуга уже почалася: чотири знаки Зодіаку нарешті зустрінуть щастя
Помилку роблять 98% водіїв: який «поворотник» потрібно вмикати, коли заїжджаєте на кільце
Українцям підсовують фальшиві гривні: як розпізнати підробку?
Просто зваріть торт на сніданок: близькі спершу здивуються, але потім попросять добавки
Знайдено посвідчення УБД видане Волошину Олегу Леонідовичу, забрати можна в КЕЧ м. Рівне. Контактний номер: +380972315064
У Рівному поряд з кафе "Fortissimo" знайдено пенсійне посвідчення, на ім'я Ремізова Віра Олексіївна За деталями звертайтесь за номером: +380964330774
У Рівному шукають вівчарку по кличці Луна. Зелений ошийник, зникла в районі Боярки 5 лютого. Номери власників: 0969732925