На 40 вулицях Рівного може не бути електроенергії

А також і в селах

З метою підвищення надійності електропостачання та запобігання аварій в електричних мережах компанія «Рівнеобленерго» буде проводити планові ремонтні роботи. У зв’язку з виконанням цих робіт 18 травня буде припинено електропостачання.

З 09:00 до 18:00 у Рівному частково на вулицях Богоявленській, Гайдамацькій, Грушевського, Островського, Ремісничій та у Вересневому (вул. Вереснева, Львівська, Центральна).

З 08:00 до 17:00 буде відсутня електроенергія у Рівному частково на вулицях:.  Весняна, Корненська, Скоропадського, Чеська, Чорновола, Ювілейна, Макарова, Вербова, Гостинна, Озерна, Приозерна, Журавлина, Досвітня, Відрадна, Барвиста, Дачна, Гребельна, І. Свєшнікова, Вербицького, Жуковського, Кременецька, Осипова, Відінська, Веделя, Карпінського, Дарвіна, Самокиша, Костромська, Пластова, Пушкіна, Свободи, Автомобілістів,   пров. Весняний, Скоропадського.

 18   травня з 08:00 до 17:00 буде відсутня електроенергія в Рівненському районі частково у селах Квасилів, Корнин, Ільпінь-1, Ільпінь-2.

 Того ж дня з 09:00 до 17:00 буде відсутня електроенергія в Рівненському районі частково у селах Оржів, В.Житин, Новостав, Сухівці, Зоря.

Радіо ТРЕК у Telegram. Viber: 063-734-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Знайдено собаку

Знайдено собаку в районі Басового Кута, порода вовкособ.  

Знайдено техпаспорт на прізвище Сергатюк

Сьогодні ввечері у ТРЦ «Екватор» у Рівному знайшли загублений технічний паспорт на автомобіль Gelly, який зареєстрований на Сергатюка Ігоря Борисовича. Знайдений документ передали у магазин «ANDRE TAN».

Знайдено спанієля

В районі с. Велика Омеляна знайдено собаку породи спанієль. Тому, хто загубив улюбленця, прохання зателефонувати:      

Більше оголошень