Миронюк в шоці через неочікуваний «вибух» тролейбуса у Рівному

Кажуть, тролейбус – старий

У Рівному напередодні сталась аварія за участю тролейбуса. Очевидці описували цей випадок як вибух, однак зауважували, що він був не сильним.  

Начальник транспортного управління Рівного Віталій Миронюк прокоментував подію так:

Сталась така неприємність, на щастя, ніхто не постраждав. Тролейбус не молодий, більше 20 років йому. Там лопнув кардан по зварному шву. Таку я маю зараз інформацію. У понеділок, за результатами технічної експертизи, вирішуватиму, що робити. Знаю, що ніхто не постраждав. Зрозуміло, що люди злякались. Ще знаю, що у двох пасажирів забруднився одяг.

Нагадаємо, того ж дня на Ювілейному тролейбус поламав електроопору.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

У Рівному знайшли студентський квиток

У Рівному, 1 жовтня, на тротуарі, між Басів Кутом і Щасливим, знайшли студентський квиток. Він належить Січкару Григорію , студенту НУВГП.   Власника просимо звернутись за номером:  +380667642577 — Людмила

Більше оголошень