Назріває міжнародний театральний скандал. Через Рівне та "Білу ворону"

Геннадій Татарченко – за кулісами театру – попередив

[media=51077]

11-го грудня наш Академічний театр тріумфально презентував рівнянам прем’єрний показ рок-опери «Біла ворона» (слова Юрія Рибчинського, музика Геннадія Татарченка).

Фактично, ми побачили виставу, достойну Бродвею. І в цьому твердженні немає перебільшення. Театр довів, що має цілу плеяду надзвичайно талановитих виконавців і працівників, здатних творити неймовірні речі.

Але…

Уже після вистави, стоячи у Фонотонній залі театру, видатний український композитор, який спеціально приїхав до Рівного на прем’єрний показ свого твору, в якийсь момент промовив:

Треба сказати одну річ. Ми стоїмо на порозі міжнародного театрального скандалу. Великого скандалу…

Запала тиша. Володимир Петрів з відстані кількох метрів визнав:

Так, це правда…

Геннадій Татарченко продовжив:

Справа в тому, що одночасно з Рівним до нас звернувся один Московський театр. Вони теж захотіли поставити «Білу ворону». І зараз над нею працюють. Практично почали одночасно, але Рівне зробило виставу – першими. Честь вам і хвала, але… Мені буде дуже цікаво побачити московську постановку. І нам невідомо, що саме зроблять у Москві. Однак, я думаю, що театральні критики, якщо вони подивляться обидві вистави і порівняють, то їхній об’єктивний висновок може бути достатньо несподіваним і резонансним… для всього театрального світу.

Безперечно, важко прогнозувати, але вочевидь Татарченко вже щось знає і має підстави робити власні припущення.
[media=51078]

Ми ж готові ставити 10 проти 1, що переваги нашої рівненської постановки будуть очевидними для всіх.
[media=51076]

То ж із нетерпінням чекаємо на «скандал»

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень