МВФ відмовився від програми розширеного фінансування України

Тепер обговорюють на 1,5 року

МВФ відмовився від трирічної програми розширеного фінансування України. У результаті спільних переговорів вирішено переключитися на півторарічну програму stand by.

Про це під час брифінгу повідомив представник МВФ Джеррі Райс.

За його словами, 18-місячну програму почали обговорювати через «безпрецедентну невизначеність, пов’язану з економічними і фінансовими перспективами, і необхідністю зосередити політичні пріоритети на найближчому стримуванні та стабілізації».

Представник МВФ додав, що фонд наразі тісно контактує з владою України: вони обговорюють параметри нового механізму фінансування, який допоміг би країні ефективно протидіяти пандемії в економіці та медицині.

Нагадаємо, наразі Україна веде переговори про отримання нової програми Міжнародного валютного фонду обсягом близько 8 млрд доларів.

Для цього залишилося виконати останню вимогу: ухвалити так званий «антиколомойський» закон. Верховна Рада може розглянути його у другому читанні наступної середи, 13 травня.

Джерела: «Еспресо», «Reuters», «thebabel»

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ілона Радзівіл

Ілона Радзівіл

Теги: МВФ

Знайдено собаку

Знайдено собаку в районі Басового Кута, порода вовкособ.  

Знайдено техпаспорт на прізвище Сергатюк

Сьогодні ввечері у ТРЦ «Екватор» у Рівному знайшли загублений технічний паспорт на автомобіль Gelly, який зареєстрований на Сергатюка Ігоря Борисовича. Знайдений документ передали у магазин «ANDRE TAN».

Знайдено спанієля

В районі с. Велика Омеляна знайдено собаку породи спанієль. Тому, хто загубив улюбленця, прохання зателефонувати:      

Більше оголошень