ON-LINE

Мультфільм «Том і Джеррі» отримає повнометражний рімейк

п'ятниця, 19 жовтня 2018
Із живими акторами

Рімейки культових мультфільмів Disney із живими акторами збирають рекордні каси, тож студії Warner Bros. теж захотілося повторити успіх. Представники компанії вже давно заявляли про повнометражне продовження мультиплікаційного серіалу «Том і Джеррі» - і ось тепер у цьому напрямку відбулися зрушення.

Довгий час робота над проектом залишалася на рівні чуток і припущень, але днями представники студії повідомили, що знайшли режисера для рімейка «Тома і Джеррі». Історію анімаційних персонажів поставить Тім Сторі, режисер першої «Фантастичної четвірки» з Джесікою Альбою та Крісом Евансом.

Майбутній фільм про двох непримиренних антагоністів буде поєднувати зйомки з живими акторами і комп'ютерною графікою. Щоб зберегти родзинку оригінального шоу, головних героїв - Тома і Джеррі - вирішили не озвучувати. 

Зйомки фільму почнуться в 2019 році. Крім «Тома і Джеррі», Warner Bros. збирається перенести на великий екран персонажів «Скубі Ду» і «Флінстоунів». Майбутній фільм про Шеггі та Скубі Ду поставить режисер Кріс Коламбус, який вже працював зі студією над франшизами «Сам удома» і «Гаррі Поттер».

 

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Втрачено документи на прізвище Полюхович

    Втрачено коричневий гаманець з документами на прізвище Полюхович. Прохання повернути...
  • Знайдено медичні довідки на прізвище Романюк Олег

    Поблизу Лялькового театру у Рівному знайдено медичні довідки на прізвище Романюк Олег. Якщо...
  • Знайдено автомобіль Таврія Славута

    У Рівному в районі вулиці Смотрицького (в районі Червоні Гори) знайдено автомобіль Таврія...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного