«Мучиться зараз»: дружина Євгена Кота розповіла про проблеми зі здоров'ям 8-місячної доньки (ФОТО)

У дитини тримається висока температура

Дружина українського хореографа Жені Кота - Наталія Татарінцева - розповіла про проблеми зі здоров'ям їхньої доньки. Вона повідомила у своєму Instagram, що 8-місячній Лелі стало зле. Малечі викликали вночі швидку допомогу, адже у неї піднялася висока температура.

- Моя кіца мучиться зараз від сильної лихоманки вже другий день поспіль. І це не зуби, не грип і не ковід. Щось незрозуміле ні нам, ні нашому лікарю. Тільки температура 39,5», - написала Наталія про самопочуття доньки.

Татарінцева також додала, що зараз вони постійно збивають температуру та чекають на покращення.

Згодом Наталія вийшла на зв'язок з підписниками та подякувала всім за слова підтримки. Вона наголосила, що робить з чоловіком все можливе, аби Лелі стало краще.

Джерело: УНІАН

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Оксана Палаєвська

Відкрити плей-лист

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

У Рівному знайшли студентський квиток

У Рівному, 1 жовтня, на тротуарі, між Басів Кутом і Щасливим, знайшли студентський квиток. Він належить Січкару Григорію , студенту НУВГП.   Власника просимо звернутись за номером:  +380667642577 — Людмила

Більше оголошень