МОЗ збирається перевірити усіх українців на антитіла до коронавірусу

Зараз готуються

Міністерство охорони здоров’я найближчим часом планує провести дослідження щодо визначення кількості українців, які перехворіли на Covid-19. Про це повідомив генеральний директор Центру громадського здоров’я МОЗ України Роман Родина на пресконференції.

Вибирати, до кого їхати, будуть за списками виборців і за їхньою згодою. На місце виїжджатиме мобільна бригада з соціологів і медичних працівників. Якщо людина дає згоду, має відповісти на питання соціологів та здати кров.

За словами Родини, така перевірка дозволить епідеміологам взнати, яка кількість людей перехворіли на коронавірус. Можливо, люди перехворіли безсимптомно, а таких випадків досить багато. Можливо, хтось не звертався до лікаря, і цей випадок захворювання пройшов повз систему епіднагляду. Роман Родина вважає, що дослідження дасть змогу оцінити реальну картину захворюваності на коронавірус.

Він вважає, що люди мають бути зацікавлені в участі в такому дослідженні, оскільки отримають результати аналізів на антитіла до коронавірусу, - повідомляє РАДІО ТРЕК з посиланням на УНІАН.

Наші новини у Telegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Знайдено акіту

В районі Басового Кута знайдено собаку породи акіта. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати  

Знайдено коробку зі взуттям

В торговому центрі Ліон, що на продуктовому ринку, знайдено коробку зі взуттям.    

Знайдено техпаспорт

Знайдено техпаспорт на автомобіль «Мазда». Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Більше оголошень