Москвичка почала трощити караоке-бар через пісню «Океана Ельзи» (ВІДЕО)

Дівчині не сподобалося, що відвідувачі закладу співали українською мовою

Москвичка почала трощити караоке-бар, коли відвідувачі почали співати пісню українського гурту «Океан Ельзи». 

Як повідомляє SHOT, дівчина Анастасія з чоловіком відпочивала в закладі, де сусідня компанія замовила пісню «Я не здамся без бою». Росіянам це не сподобалося, тому чоловік Анастасії подзвонив в поліцію і повідомив, що інші жителі країни виконують «націоналістичні українські пісні». 

Однак Анастасія вирішила не чекати на приїзд поліції та почала трощити все навколо.

Вона почала бити по апаратурі, а потім взялася за посуд.

 

В результаті в поліцію звернулися вже співробітники караоке-бару, щоб правоохоронці приїхали й втихомирили відвідувачку.

Також зазначається, що виконавці пісні гурту «Океан Ельзи» втекли із закладу до приїзду поліції. А ось Анастасію і її чоловіка відвезли у відділення, де склали на них протокол за хуліганство.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Діана Білоус

Діана Білоус

Відкрити плей-лист

Загублено документи

Загублено гаманець із документами. Усередині — пенсійне посвідчення, картка «Рівнянина» та банківські картки на ім’я Соловей Олександр Миколайович. Документи втрачені 23 червня. Якщо хтось знайшов або має будь-яку інформацію щодо його місцезнаходження, телефонуйте за номером: 050-43-50-103  

Знайдено номерний знак автомобіля

Знайдено номерний знак ВК2357ВО Хто загубив, звертатися (096)-150-7002

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Більше оголошень