Московити планували паспортизувати мешканців Київської області документами СРСР, – СБУ

Бланки паспортів окупанти тримали у покинутому будинку в Бучанському районі

У разі захоплення Київщини російські окупанти планували створити там окупаційну адміністрацію та організувати псевдореферендум для проголошення місцевої республіки.

Усіх жителів області збиралися взяти на облік і в обмін на українські документи примусово роздати паспорти СРСР, повідомляє Служба безпеки України за даними військової контррозвідки.

Розвідники знайшли ворожий схрон з бланками паспортів колишнього СРСР. Він був облаштований у покинутому будинку поблизу міста Макарів Бучанського району. Під час його огляду правоохоронці вилучили сотні незаповнених радянських паспортів, – йдеться у повідомленні СБУ.

Примітно, що ці бланки були саме українського зразка – від імені УРСР. Тобто всі надписи на них виконані не тільки російською, а й українською мовою. Подібну серію паспортів в Україні не виробляли з 1990 року, тому саме ці бланки привезли з росії.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень