Морози до 15 градусів. Синоптик розповів, коли чекати похолодання

Найближчими днями в Україні буде по-весняному тепло.

А от на Різдво прийде похолодання з морозами до мінус 10-15 градусів. Однак така зимова погода не затримається більше, ніж на тиждень, повідомив ТСН начальник відділу метеопрогнозів Укргідрометцентру Владислав Білик.

На Різдво погода погіршиться, від 9-10 січня буде вторгнення холодного повітря, яке затримається орієнтовно на тиждень. Вночі температура опускатиметься до 10-15 градусів морозу, – зауважив синоптик.

Загалом же синоптики прогнозують теплий січень. Доволі високу температуру в першому місяці року передбачив і народний синоптик з Волині, повідомляє видання Волинь24

У січні 2021 року середня місячна температура в Україні очікується 0-4 градусів морозу, у південній частині місцями 1-3 градусів тепла. Це на 2-2,5 градуси вище середніх багаторічних значень.

А за прогнозом синоптиків Укргідрометцентру, місячна кількість опадів очікується 27-58 мм, в Карпатах – місцями до 75 мм, в горах Криму до 122 мм, що в межах середніх багаторічних значень.

Дані багаторічних спостережень свідчать, що у січні середня місячна температура повітря в Україні складає 1-6 градусів морозу, у східних, Сумській та Чернігівській областях, місцями на Полтавщині та в Карпатах 7-8 градусів морозу.

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень