Морози до -9 та сніги сунуть на Рівненщину

Синоптики оголосили штормове попередження

На Рівненщину йде похолодання зі снігом.  

Вже завтра, 17 листопада, в області очікується мокрий сніг, на дорогах буде ожеледиця. Це І рівень небезпечності, «жовтий», повідомляють синоптики Рівненського гідрометцентру.

Впродовж доби температура повітря буде на рівні -4...+1 градуса.

На п’ятницю в області також прогнозують невеликий сніг і ожеледицю. Температура вночі буде від -2 до -7 градусів, вдень буде до -5 градусів.

Надалі ставатиме все холодніше. Вже 19 листопада вночі буде до -4...-9 градусів, а вдень  від 0 до -5.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

У Рівному знайшли ключі

У Рівному на вулиці Київській знайшли ключі. А саме на зупинці біля автосалону, навпроти гуртожитку. Власників просимо звернутись за номером: +380972042103 — Юлія  ОНОВЛЕНО: власник ключів знайшовся!

Загублено посвідчення

4 січня було загублено посвідчення дитини з багатодітної сім'ї, район парк Шевченка, вул. Княгині Ольги, Степана Бандери. Посвідчення на прізвище Андрійчук Богуслава. Хто знайшов, звертатися +380966597902

Більше оголошень