Монастир на Рівненщині просить про допомогу (ФОТО)

Молитовну та грошову

Свято-Успенський чоловічий монастир УПЦ МП, що в селі Липки Гощанського району, оприлюднив прохання про допомогу.

Вона потрібна для відбудови господарських приміщень після пожежі, яка сталася тут 12 квітня.

Тоді вогонь знищив паломницький готель, майстерню разом з електротехнікою, де виготовляли різб’ярні роботи по дереву, мінізавод, на якому виготовляли свічки, велику кількість деревини та багато іншого. 

Тож монахи просять молитовної та фінансової підтримки. Гроші можна переказувати на картку “Ощадбанку”: 5167490190964891 на ім'я Олександра Войтовича.

За інформацією Рівненської єпархії УПЦ МП

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

Загублено документи

Загублено гаманець із документами. Усередині — пенсійне посвідчення, картка «Рівнянина» та банківські картки на ім’я Соловей Олександр Миколайович. Документи втрачені 23 червня. Якщо хтось знайшов або має будь-яку інформацію щодо його місцезнаходження, телефонуйте за номером: 050-43-50-103  

Знайдено номерний знак автомобіля

Знайдено номерний знак ВК2357ВО Хто загубив, звертатися (096)-150-7002

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Більше оголошень